Wycieczki grupowe z przewodnikiem

Wycieczki grupowe z przewodnikiem sudeckim to szansa, by najlepiej wykorzystać czas spędzany w górach. Zapomnij o nudzie i nastaw się na mnóstwo ciekawostek, edukację połączoną z doświadczaniem. Powierzając mi grupę możesz mieć pewność, że idziemy w dobrym kierunku i naprawdę poznajemy Sudety!

Oferta grupowa

  • skierowana do biur podróży, organizatorów turystyki oraz opiekunów grup (szkoły, harcerze i inne organizacje)
  • obejmuje przewodnictwo w obszarach moich uprawnień (Sudety, Przedgórze Sudeckie, Sudety Czeskie i Niemieckie)

Cena

  • ustalana jest indywidualnie, zależy od ilości osób, czasu trwania, lokalizacji
  • orientacyjna cena wycieczki z przewodnikiem sudeckim 600-800 zł /dzień

Podana cena jest kwotą brutto za usługę przewodnicką do 8h. Wystawiam fakturę jako przedsiębiorca zwolniony z podatku VAT


PRZYKŁADOWE WYCIECZKI Z PRZEWODNIKIEM SUDECKIM

przewodnik sudecki karkonosze

KARKONOSZE

Stańmy na Śnieżce i wejdźmy do polodowcowych kotłów. W najwyższych partiach Sudetów zachwyci nas przyroda Karkonoskiego Parku Narodowego.

przewodnik sudecki śnieżnik

MASYW ŚNIEŻNIKA

Odwiedźmy słonika w Masywie Śnieżnika. Piękno Sudetów Wschodnich -Śnieżnik, Jaskinia Niedźwiedzia i Ziemia Kłodzka czekają, by je odkryć.

przewodnik sudecki szczeliniec błędne skały

GÓRY STOŁOWE

Turnie z piaskowca i skalne rozpadliska Szczelińca i Błędnych Skał. Poznajcie Park Narodowy Gór Stołowych, a przy tym nie zgubcie się wśród skalnych labiryntów.

przewodnik sudecki góry sowie

GÓRY SOWIE

Zajrzyjmy w najbardziej tajemnicze zakątki Sudetów. Staniemy na Wielkiej Sowie i poczujmy historię w tajnych tunelach projektu Riese rodem z III Rzeszy.

przewodnik sudecki skalne miasto

SKALNE MIASTO

Skalne miasto czy skalne miasta? Poznajmy Adršpach i Teplickie Skalne Miasto. Na chwilę zamieszkajmy pośród prawdziwych cudów natury.

przewodnik sudecki rudawy janowickie

RUDAWYJANOWICKIE

Powędrujmy w Rudawach i Sokolikach. Na Sokoliku i na Krzyżnej Górze poczujemy się jak wspinacze. Odpoczniemy w Szwajcarce i w Zamku Bolczów.

przewodnik sudecki góry izerskie świeradów

GÓRY IZERSKIE

Zaszyjmy się w sielskie krajobrazy i przejdźmy przez wielkie torfowiska. Pójdźmy do wsi Wieka Izera, po której został tylko jeden dom….

przewodnik sudecki sokołowsko

GÓRY KAMIENNE I WAŁBRZYSKIE

Zawitajmy do Sokołowska, czyli „śląskiego Davos” i spróbujmy wędrówki przez głębokie doliny i góry, które zwane są „sudeckimi Tatrami”.

przewodnik sudecki czechy

CZESKIE I NIEMIECKIE SUDETY

Poznawajmy całe Sudety. W świecie gór, granice to tylko kreski na mapie. Razem wyruszymy na szczyty w Czechach i Niemczech.


Zalety

  • jestem przewodnikiem sudeckim klasy II, uprawnionym do prowadzenia wycieczek nie tylko po znakowanych szlakach – chętnie pokazuję to, co znane jest nielicznym
  • szkolę przewodników, prowadzę warsztaty outdoor i szkolenia skiturowe – wycieczki ze mną to duża dawka wiedzy
  • posiadam doświadczenie w pracy z grupami szkolnymi i z dorosłymi – w życiu bywałem nauczycielem w liceum i na uczelni wyższej
  • posiadam kartę profesjonalisty (EPC) – legalnie prowadzę wycieczki w Sudetach czeskich i niemieckich

Pamiętaj, że zawód przewodnika górskiego jest zawodem regulowanym, a zorganizowane grupy turystyczne w górach mogą prowadzić przewodnicy górscy z uprawnieniami na konkretne obszary.

#przewodnikwsudety